هدف از برگزاری رویداد استارت آپ چیست؟
1398/08/29

 

 

 

 

 

 

 

استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی-تجربی با متد بین المللی است که در ۳ روز متوالی برگزار می گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت آپ، بازاریاب های حرفه ای و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا در طی 54 ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده ای را اجرا کند.

 

 

هدف از برگزاری این رویداد تقویت اکوسیستم کارآفرینی از طریق آموزش علمی و عملی افراد مشتاق به راه اندازی کسب و کار شخصی و اجرایی کردن ایده های خود مطابق با اصول علمی کسب و کار می باشد.اسـتارتاپ، به شرکت های نوپایی گفته می شود که با یک ایـده سـاده و اولیه شروع می کنند و به سـرعت رشد می کنند.

 

 

 

این رویداد با ایجاد فضای رقابتی، آموزشی امکان شناسایی تیم ها و افراد مستعد به این حوزه را فراهم می­کند. برنامه به گونه­ ای طراحی شده است تا افراد در قالب کار تیمی بتوانند توانمندی خود را افزایش داده، با فرصت­های موجود در این حوزه آشنا شوند و با فعالان این عرصه ارتباط برقرار کنند به علاوه بتوانند با یادگیری مهارت­های کسب­ وکار، مشتریان خود را بهتر بشناسند و درک بهتری از بازار و استراتژی ورود به آن به دست آورند.  

 

 

 

برخی اهداف: 

 

    -  شناسایی و جذب علاقه ­مندان به حوزه کارآفرینی

   -  توانمند سازی شرکت­ کنندگان از طریق آموزش مهارت­های کسب­ وکار 

    -  تشویق به راه­ اندازی کسب ­وکارهای نوپا در حیطه سلامت همراه

    -  ایجاد فضای همکاری و تعامل بین کار آفرینان و افراد علاقه مند به این حوزه

 

 

 

جامعه هدف:

 

     - کسب و کارهای فعال در حوزه های مختلف


    - دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه­ها


    - علاقه مندان به حوزه کسب ­وکار و فعالان استارتاپ